JęzykiPolski
WalutyPLN

Kategorie

Informacje

Ozdoba do włosów, stroik na spince kolor malinowy, amarantowy, różowy biskupi, fuksja
Szybki podgląd
30,00 zł
Ozdoba do włosów, stroik czarny kwiat z woalką piórami i koralikami
Szybki podgląd
31,00 zł
Ozdoba do włosów, stroik czarny kwiaty z woalką i koralikami
Szybki podgląd
30,00 zł
Ozdoba do włosów, stroik czarny kwiaty z woalką i koralikami
Szybki podgląd
30,00 zł
Ozdoba do włosów, stroik granatowy satynowa róża z woalką i koralikami.
Szybki podgląd
29,00 zł
Ozdoba do włosów, stroik granatowy dwa szyfonowe kwiatki z woalką i koralikami.
Szybki podgląd
31,00 zł
Ozdoba do włosów stroik czerwony dwa szyfonowe kwiatki.
Szybki podgląd
31,00 zł
Ozdoba do włosów stroik czerwony kwiat z koralikami, woalką i krynoliną.
Szybki podgląd
30,00 zł
Ozdoba do włosów stroik czerwony kwiat z koralikami.
Szybki podgląd
29,00 zł
Ozdoba do włosów stroik czerwony kwiat z koralikami.
Szybki podgląd
28,00 zł
Próbki tiulu welonowego, muślinowego, włoskiego
Szybki podgląd
0,55 zł
Welon pojedynczy 70cm koronka hiszpańska niezdobiona
Szybki podgląd
85,00 zł
Welon 70cm zdobiony mereżką. TIUL MUŚLINOWY
Szybki podgląd
59,00 zł
Welon klasyczny 70 cm cięty, gęsto marszczony. Tiul muślinowy
Szybki podgląd
56,00 zł
Welon dł 300cm, szer 200cm cięte brzegi. TIUL MUŚLINOWY
Szybki podgląd
190,00 zł
Welon koło 70cm/50cm Gładki, bez zdobień, cięte brzegi. Tiul muślinowy
Szybki podgląd
59,00 zł
Welon klasyczny gładki dł. 100cm z ciętymi brzegami Tiul muślinowy.
Szybki podgląd
69,99 zł
Welon koło 60cm/40cm gęsto marszczony z mereżką i kryształkami
Szybki podgląd
47,00 zł
Welon koło 60 /40 z koronką hiszpańską zdobioną cekinami
Szybki podgląd
75,00 zł

Długość welonów ślubnych

długosci welonów

Zamawiając welon przez internet możesz mieć wątpliwości co do długości welonu jaką powinnaś wybrać. Możesz nie wiedzieć dokąd sięgnie welon w twoim przypadku, przecież każdy człowiek jest inny: ma inną budowę ciała, inny wzrost, wysokość obcasów może być różna, welon może być wpięty nad kokiem lub pod kokiem. Wiele czynników wpływa na położenie welonu w przypadku konkretnej osoby. W bardzo prosty sposób możesz zmierzyć się i sprawdzić ile centymetrów musi mieć welon aby sięgnął u Ciebie na przykład do pasa, do kolan lub do podłogi. 

Weź centymetr krawiecki lub tasiemkę, sznurek. Jeżeli planujesz zamówić welon długi załóż buty z obcasem odpowiadającym butom, które założysz na swój ślub. Jeden koniec tasiemki, sznurka przyłóż na głowie w miejscu, gdzie planujesz zamocować welon (wysoko nad kokiem, w połowie głowy lub nisko pod kokiem). Drugi koniec opuść do tego miejsca, gdzie chcesz aby warstwa welonu zakończyła się (do łopatek, pasa, kolan, podłogi  i t.d) sprawdź ile centymetrów wynosi ta długość.   
W razie potrzeby możesz poprosić kogoś z domowników: rodzica,  przyjaciółkę lub narzeczonego aby  pomogli Tobie i zmierzyli odległość od  miejsca mocowania welonu  do miejsca, gdzie chcesz aby welon zakończył się. Pomoc najbliższych może być cenna również o porady jaki model będzie pasował do Ciebie najbardziej, nikt tak nie zna Panny Młodej jak jej najbliżsi. Wspólne omawianie i wybór dodatków może być cudowną i niezapomnianą chwilą.


1. Woal.
Woalka ślubna, toczek, kapelusz ślubny, fascynator.

woalka
Ta kategoria zdobień ślubnych jest doskonałą alternatywą dla welonów ślubnych. 

Woalki są wykonane z delikatnej przezroczystej siateczki- tkaniny woalkowej, tiulu, krynoliny lub innych tworzyw. Zakrywają część twarzy lub całą i zazwyczaj są mocowane asymetrycznie. Bez wątpienia są lżejsze i wygodniejsze niż tradycyjne welony ślubne. Idealne zarówno na uroczystość zaślubin, jak i na zabawę weselną.

Ten rodzaj zdobienia jest idealny na eleganckie, wytworne bankiety, przyjęcia w stylu vintage, retro. Na uroczystości w Urzędzie Stanu Cywilnego. Wszelkiego rodzaju woalki, toczki fascynatory, kapelusze są ulubionymi dodatkami kobiet zawierających kolejny ślub, posiadających pewne doświadczenia życiowe. Dla nich to jest eleganckie piękne zdobienie w dobrym guście.

Woalki współgrają z większością modeli sukienek ślubnych. Pasują do sukienek długich i krótkich, prostych, dopasowanych, koronkowych i wielu innych. Jednak w zestawieniu z sukniami romantycznymi typu księżniczka, z hiszpańskimi falbanami lepiej będą prezentować się inne dodatki: wianki, ozdoby lub odpowiedni welon.
Woalki ślubne, toczki, fascynatory i kapelusze ślubne są mocowane nie tylko za pomocą grzebienia, również mogą być wpinane za pomocą spinek lub opaski. Dzięki temu woalka jest doskonałym rozwiązaniem dla kobiet z krótkimi lub rozpuszczonymi włosami, dzięki spinkom lub opasce może być zamocowana w dowolnym miejscu uczesania, doskonale się trzyma we włosach długich i krótkich.
Woal jest znakomitym zdobieniem dla kobiet pragnących ukryć niedoskonałości urody, chcących dodać odrobinę tajemniczości do swojej ślubnej kreacji. Lekka przezroczysta siateczka zasłaniająca twarz da Pannie Młodej odrobinę prywatności podczas wzruszającej chwili składania przysięgi ślubnej.


2. Długość do ramion.

do ramion Jest to model welonu który jest przeznaczony dla kobiet ze szczupłą twarzą. Welon nadaje objętości. Pasuje do każdego rodzaju sukien doskonały, gdy Panna Młoda nie chce aby welon przysłonił zdobienia na gorsecie. Ta długość również idealnie prezentuje się wraz z sukienkami z krótką spódnicą lub  sukienkami typu retro.


3. Do linii biustu.

6Zazwyczaj jest to długość około 40-50cm. Pasuje do większości sukienek. 
Krótkie welony pięknie prezentują się szczególnie na kobietach niskich, filigranowych. W szczególności ta długość jest wybierana do sukien w których Panna Młoda pragnie podkreślić jakieś szczególne elementy sukni ślubnej: wycięcie na plecach, zdobiony gorset, pięknie obszyte guziki z tyłu, kokardę lub pas ozdobny.
Ten model welonów istnieje w wersji o pojedynczej warstwie.

do biustu
Lub welon do biustu z podwójną warstwą różnice przedstawiliśmy  w zakładce modele welonów .4. Długość do łokcia.

wel do ramion


Jest to najbardziej popularna długość welonu około 
60cm-80cm. Pasuje do każdej sukni, do każdej Panny Młodej. Wybór długości do łokcia to znakomity rozwiązanie dla Pań, które mają dylemat jaką długość welonu powinny wybrać? Będzie pasować zarówno założony do Kościoła jak i na uroczystość w Urzędzie Stanu Cywilnego. Dla kobiet w każdym wieku, każdej budowy ciała, do każdego wzrostu. Lekki i wygodny, idealny podczas zabawy weselnej.
Ta długość istniej w wersji z jedną warstwą

podwójny


lub długość welonu do łokcia wielowarstwowy.
W przypadku sukienek ze spódnicą krótszą niż do podłogi, welon do łokcia to maksymalna długość, jaka będzie pasować.

DSC03383
Długość welonu do łokcia często jest łączona z welonem o długościach: do podłogi, kościelna, katedralna, royal.

Dwa welony mogą być założone na uroczystość razem, czyli krótki welon wpięty nad długim welonem, na zabawę weselną pozostawiony tylko krótki, lekki i wygodny. W tej wersji w trakcie uroczystości krótszą warstwą Panna Młoda może przysłonić twarz.
5. Do końca dłoni.

prodam-fota--4e1f-1345498635089445-1-bigJest to długość około 90cm-120cm. 

Również długość uniwersalna. Współgra z każdym modelem sukienki. Długości welonów sięgających za pas pasują do sukien tylko ze spódnicami do ziemi. Welon może być zakładany samodzielnie lub w połączeniu z innym welonem o długościach: do ziemi, kościelny, katedralny, royal, Wówczas tworzą komplet dwóch welonów: długi na uroczystość, krótki na zabawę.
Welony o długości do końca palców istnieją w wersji o pojedynczej warstwie lub podwójnej jak na załączonym zdjęciu, są gęsto marszczone lub delikatnie marszczone przy grzebieniu. 6. Do walca

do walca
Jak wskazuje nazwa ta długość jest przeznaczona dla par, które pragną zatańczyć walca. Welon o takiej długości pięknie powiewa, co podkreśla wyjątkowość pierwszego tańca Młodej Pary.

Taka długość pasuje do większości sukien i większości kobiet, może występować jako z jedną warstwą lub podwójny, najważniejsze aby dłuższa warstwa sięgała od kolana do połowy łydki. Jest to przedział około 120cm - 150cm w zależności od wzrostu Panny Młodej, wysokości obcasa, oraz miejsca w którym welon jest zamocowany (nad kokiem lub pod kokiem).
Wyżej opisaliśmy jak zmierzyć się aby określić długość swojego welonu.7. Do podłogi.

fata_awd
Jest to welon o długości około 150cm-170cm zaczynający się od kostek do długości lekko dotykającej ziemi. Najlepiej prezentują się z sukienkami eleganckimi, opiętymi, o prostym kroju bez trenu. Welony długie idealnie nadają się na sesje ślubne w plenerze. Są przeznaczone na każdą porę roku, również wygodne w okresie gdy pogoda jest niepewna. Na tyle długie aby ładnie się prezentowały, ale też łatwiej zadbać aby przy gorszej pogodzie welon pozostał czysty.  
Te welony mogą być delikatnie lub gęsto marszczone przy grzebieniu, podwójne lub pojedyncze. Welon długi noszony z krótkim (długi na uroczystość, krótki welon wygodny na zabawę weselną).
Welony do ziemi delikatnie marszczone wizualnie wydłużają sylwetkę kobiety, dlatego Paniom, które chcą wyglądać na wyższe zaleca się welon do ziemi z niedużą ilością tkaniny przy grzebieniu. Kobietom wysokim i bardzo szczupłym welon gęsto marszczony nada więcej objętości .8. Welon kościelny

kościelny
Są to welony o długości około  200cm-250cm. Do sukien bez trenu lub z krótkim trenem. Pięknie w nich wyglądają Panie średniego wzrostu lub wysokie. Jak wskazuje nazwa welony o tej długości są przeznaczone na uroczystość w kościele, katedrze. Są bardzo widowiskowe dlatego dość często Para Młoda wykorzystuje te modele w sesjach zdjęciowych również plenerowych. Ta długość pasuje do każdego modelu sukni. Najbardziej widowiskowo prezentuje się z tiulowymi sukniami typu księżniczka, oraz sukniami balowymi. Mogą występować jako welon kościelny pojedynczy lub podwójny, może być też noszony wraz z krótszą dopinką. W obydwu przypadkach krótsza warstwa może służyć do przysłonięcia twarzy w kościele.

9. Welon katedralny. 10. Długość royal

katedralny royal

Długość katedralna około 250cm-350cm. Długość royal od 350cm bez ograniczeń.

Są to długości welonów o podobnym przeznaczeniu. Bardzo efektowne, bardzo długie zazwyczaj są zdobione błyskotkami, haftowane lub wykończone  koronką. Idealnie współgrają z koronkowymi, bogato zdobionymi sukniami z bardzo długim trenem. royal


Pięknie prezentują się podczas uroczystości w dużych katedrach na dużych salach balowych. Pasują do kobiet wysokich, postawnych.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Dbamy o Twoją prywatność

Pliki cookies i pokrewne im technologie umożliwiają poprawne działanie strony i pomagają dostosować ofertę do Twoich potrzeb. Możemy wykorzystywać pliki cookies własne oraz naszych partnerów w celach analitycznych i marketingowych, również w celu dopasowania treści reklamowych do Twoich preferencji. Możesz zaakceptować wykorzystanie wszystkich tych plików lub dostosować użycie plików do swoich preferencji.

Zarządzaj cookies

Niezbędne pliki cookie

Korzystanie przez nas z niezbędnych plików cookie jest konieczne dla prawidłowego funkcjonowania strony internetowej. Pliki te są instalowane w szczególności na potrzeby zapamiętywania sesji logowania lub wypełniania formularzy, a także w celach związanych ustawieniem opcji prywatności.

Analityczne pliki cookie

Analityczne pliki cookie umożliwiają sprawdzenie liczby wizyt i źródeł ruchu w naszym serwisie. Pomagają nam ustalić, które strony są bardziej, a które mniej popularne, i zrozumieć, jak użytkownicy poruszają się po stronie. Dzięki temu możemy badać statystki i poprawiać wydajność naszej witryny. Informacje zbierane przez te pliki cookie są agregowane, nie mają więc na celu ustalenia Twojej tożsamości. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedziłeś naszą stronę internetową.

Funkcjonalne pliki cookie

Funkcjonalne pliki cookie zapamiętują i dostosowują stronę do Twoich wyborów, np. preferencji językowych. Możesz ustawić przeglądarkę tak, aby blokowała lub ostrzegała o niezbędnych i funkcjonalnych plikach cookie, jednak spowoduje to, że niektóre części witryny mogą nie działać prawidłowo.

Reklamowe pliki cookie

Reklamowe pliki cookie pozwalają na dopasowanie wyświetlanych treści reklamowych do Twoich zainteresowań, nie tylko na naszej witrynie, ale też poza nią. Mogą być instalowane przez partnerów reklamowych za pośrednictwem naszej strony internetowej. Na podstawie informacji z tych plików cookie i aktywności w innych serwisach jest budowany Twój profil zainteresowań. Reklamowe cookies nie przechowują bezpośrednio Twoich danych osobowych, ale identyfikują Twoją przeglądarkę internetową i sprzęt. Jeśli nie zezwolisz na stosowanie tych plików cookie, dalej będziemy mogli wyświetlać Ci reklamy, jednak nie będą one dopasowane do Twoich preferencji. Zobacz jak Google używa tych danych. Możesz zrezygnować ze wszystkich spersonalizowanych reklam w ustawieniach reklam, lub z wybranych firm na stronie www.aboutads.info.

Powered by eBiznes.pl